PLC Programozó

  • Cég neve

    Sangjin Micron Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    5126 Jászfényszaru, Hrsz 2535/19

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A termelő berendezések folyamatos működésének biztosítása.
  • Elektromos és vezérlőrendszer tervezése/építése/üzembe helyezése
  • Meglévő PLC programok módosításainak végrehajtása és hibaelhárítása.
  • A felmerülő elektromos hibák gyors és hatékony elhárítása
  • Aktív részvétel a tervezett karbantartásban
  • Géptelepítések támogatása, külső szakemberek segítsége
  • Napi összesítések írása, adatok bevitele
  • A meghibásodások okainak feltárása és a korrekciós intézkedések végrehajtása
  • Mérnöki munka támogatása
  • Munka közben a termelési területtel való kapcsolattartás
  • A fejlesztésekben való aktív részvétel

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy erősáramú elektrotechnikai végzettség
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  • PLC programozásban való jártasság
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Bármilyen 6 tengelyes robot kezelésében szerzett tapasztalat - angol nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Elektromos hajtásrendszerek ismerete (szervo, frekvenciaváltó)
  • Hálózati ismeretek
  • Kamerás ellenőrző rendszerek ismerete (Keyence, Cognex, Sick)
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (Javascript, Python, C#, Visual Basic, C++)
  • Szakértelem az ipari szenzortechnika területén
  • MES rendszerek ismerete
  • Pneumatikai ismeretek
  • Villamos tervezés (EPLAN) és szereléstechnika ismerete

Amit kínálunk

  • Cafatéira
  • Havi jelenléti bónusz
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Az Önéletrajzokat angol és magyar nyelven kérjük csatolni.